Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir apdrošināšanas tirgus līderis Baltijas valstīs, kas piedāvā plašu nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu. BTA zīmols 24 gadu laikā kļuvis atpazīstams ne tikai Baltijā, bet arī Eiropā.

Lāča auguma lelle tika uzšūta piedalīšanai reklāmas pasākumos saskaņā ar iesniegtām skicēm. Kostīms sastāv no brūna mākslīgas kažokādas kombinezona, brūniem cimdiem, mīkstām sarkanam čībām un noņemamas lāča galvas. Galvas mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Kostīma mugurpusē ir aizdare “rāvējslēdzējs”. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 180cm. Kostīms ietver arī dažādus aksesuārus un apģērbus ar uzņēmuma simboliku.

Jautra auguma lelle ir lieliski piemērota jautriem svētkiem un sporta pasākumiem! Auguma lelles ērtā konstrukcija ļauj rīkot aktīvus pasākumus, vest bērnus pie rokas aplītī un piedalīties kustīgos konkursos. Dotajā kostīmā-talismanā var piedalīties sabiedriskos un korporatīvos pasākumos, izklaidēt bērnus atpūtas kompleksos un parkos, dalīt balonus, fotografēties, un, protams, dāvāt apkārtējiem sniegbaltu smaidu! Turklāt, šī auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu izstādēs, gadatirgos un sporta sacensības. Tāds pozitīvs personāžs piesaistīs apmeklētāju uzmanību un atstās tikai vislabākus iespaidus par Jūsu zīmolu vai pasākumu.