Kostīms sastāv no brīva piegriezuma dzeltena kažokādas apmetņa, baltiem legingiem un čībām, noņemamas cālēna galvas ar sarkanu lenti un knābi . Apmetņa apakšdaļu un galvu rotā baltas pūkainas bārkstis. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam ne mazākam par 165 cm.

Tas ir ļoti spilgts un pozitīvs kostīms – īsta saulīte! Lieliski piemērots izrāžu rīkošanai bērnudārzos, skolās, teātra pulciņos un izklaižu vakaros nometnēs. Ērtais kostīms ļauj brīvi pārvietoties pa skatuvi, kontaktēt ar bērniem un veikt aktīvas ķermeņa kustības. Tik labs un nevainīgs personāžs ļoti patiks mazuļiem! Pēc izrādes var organizēt jautru piemiņas fotosesiju. Iznomājot cālēna kostīmu, Jūs varat sarīkot savam bērnam un viņa draugiem neaizmirstamu svētku vakaru ar kustīgām rotaļām un konkursiem.

Turklāt, kostīms var kļūt par kompānijas simbolu, piemēram, tādas, kas nodarbojas ar olu vai vistas produktu ražošanu – to var izmantot prezentācijās, lauksaimniecības izstādēs vai gadatirgos. Tas piesaistīs uzmanību Jūsu organizācijai un atstās par to patiesi patīkamu iespaidu!