Zināmi multfilmu varoņi, pūkaini zvēri, krāsaini putni un burvju pūķi, Jūs kādreiz esat aizdomājušies, kur dzīvo visi šie apbrīnojamie personāži? Mēs esam mājas vairākiem desmitiem pasaku varoņu, kas arvien gaida savu zvaigžņu stundu. Bērnu izrādes, tematiskās ballītes, maskarādes, korporatīvie pasākumi un fotosesijas – pie mums Jūs noteikti atradīsiet kaut ko savai gaumei.

Turklāt, mūsu kompānija daudzu gadu garumā nodarbojas ar ekskluzīvu auguma leļļu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Ja Jūs esat nolēmuši organizēt pasākumu ar efektīgu personāžu, bet nezināt, kur atrast piemērotu kostīmu – pasūtiet to pie mums, un Jūsu sapņi iemiesosies realitātē! Mēs izgatavojam kostīmus rekordos termiņos un, turklāt, garantējam augstu preces kvalitāti. Mūsu kompānija sniedz neierobežotu materiālu izvēli – no kažokādām līdz smalkām mežģīnēm. Pateicoties milzīgajai pieredzei, mēs varam radīt jebkuru modeli pēc Jūsu vēlēšanās, jo mums nepastāv pārāk sarežģīti uzdevumi. Ir laiks atdzīvināt iemīļotos pasaku varoņus un dāvāt apkārtējiem smaidus!

Nu bet, ja Jūs vēlaties uzrīkot savam bērnam neaizmirstamus svētkus, bet neesat gatavi ietērpties jautrā Minona kostīmā, piedāvājam Jums uzticēt šo nopietno uzdevumu īstiem profesionāļiem. Mēs sadarbojamies ar labākajiem Rīgas radošajiem kolektīviem, kas nodarbojas ar bērnu pasākumu un oriģinālu prezentāciju sagatavošanu. Pieredzējuši aktieri un glauni kostīmi – lūk, sekmīgu svētku recepte, kuros mēs esam vienmēr gatavi ar Jums dalīties!

Viņi uzticas mums