Kostīms sastāv no zila vienlaidu kombinezona ar spilgtu iestarpinājumu uz vēdera, čībām tādā pašā tonī, trim galvām ar zaļiem cekuliņiem un lieliem zābakiem. Centrālajā galvā atrodas atvere sejai. Kostīms ir izpildīts no gluda, spīdīga un mirdzoša materiāla. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Kostīms ir paredzēts animatora augumam 185-195 cm. Seja ir atvērta.

Droši vien, visefektīgākais no visiem mūsu asortimenta kostīmiem! Pūķis Baisulis – viens no tautas pasaku vispopulārākajiem personāžiem. Tas ir ļoti uzjautrinošs un interesants personāžs, kas nāks pie sirds gan mazuļiem bērnudārzā, gan skolniekiem. Brīnišķīgi piemērots jaungada eglēm, izrādēm un citu bērnu svētku rīkošanai. Dotajā kostīmā roka spilda kaklu lomu divām papildu galvām, kas ļauj panākt maksimālu līdzību ar pasaku personāžu. Izmantojiet mūsu talismanu-animatoru pakalpojumus un radiet patiesi pasakainu šovu, par kuru bērni būs pilnā sajūsmā!

Šis pasaku personāžs var būt arī efektīgs Jūsu kompānijas simbols (piemēram, rotaļlietu veikala vai bērnu studijas). Tas sniedz lielisku iespēju pieteikt Jūsu biznesu, piesaistītu jaunus klientus un izcelsies konkurentu starpā. Nebaidieties būt orģināli!