ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām. ERGO ir pārstāvēts vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Tagad ERGO talismans Latvijā būs jautra zaķa pelēča auguma lelle!

Kostīms sastāv no pelēka pilnpiegriezuma kombinezona, pelēkiem kažokādas dūraiņiem un tāda paša toņa čībām, kā arī iekļauj noņemamu zaķēna galvu ar garām austiņām. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Aktiera seja ir paslēpta . Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 170-180cm. Talismana tēlu papildina sarkanā veste ar ERGO logo.

Visu bērnu grāmatiņu iemīļotais personāžs – viltīgais zaķītis-pelēcītis ir “atdzīvojies” šajā apburošajā kostīmā! Šis pasaku personāžs sajūsminās bērnu dārza jaunos skatītāju un noteikti neatstās vienaldzīgus arī skolniekus. Lieliska izvēle bērnu izrādēm un teātra iestudējumus pēc tautas pasaku motīviem. Atvere sejai ļauj varonim brīvi komunicēt ar saviem skatītājiem.

Turklāt, kostīmu var izmantot sabiedrisku pasākumu organizešanai: gadatirgos, mājdzīvnieku izstādēs un bērnu izklaides un rotaļu laukumos. Tas ir ļoti spilgts un fotogēnisks personāžs, kas spēs pievilināt publiku un uzjautrināt gan bērnus, gan pieaugušos! Kostīms ir taustei patīkams un ļoti ērts.