DNB ir viena no vadošajām bankām Latvijā, ir sagatavojusi saviem klientiem īpašu piedāvājumu – aizdevuma likme ir tikai 1%. Kompānijas reklāmas akciju nolūkos, mūsu meistari izveidoja kostīmu talismānu atbilstoši tehniskajām specifikācijām.

Liels balts vieninieks ir auguma lelle, kas ir izgatavota no kvalitatīvas sintētiska materiāla. Porolona lelles korpuss lieliski tur formu un sver pavisam nedaudz, kas padara kostīmu ērtu lietošanā, ļaujot animatoram brīvi kustēties, elpot un skatīties caur sietiņu priekšā. Kostīmu papildina baltas rokas un cimdi melna krāsā, kā arī baltas bikses un melnas botas (animatora seja ir paslēpta). Animatora augums nav ierobežots. Auguma lelle kļūs par oriģinālu un neaizmirstamu papildinājumu uz jebkuru pasākumu vai PR kampaņu!

Ekskluzīvie pēc pasūtījuma šūdinātie kostīmi ļauj kompānijām organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tie palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi celt zīmola atpazīstamību. Tā ir lieliska iespēja palielināt apmeklētāju skaitu, pacelt viņu garastāvokli un atstāt vislabāko iespaidu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes auguma lelles. Mūsu kostīmi-talismani pilnībā atbilst oriģināliem kompāniju personāžiem.