PINS ir lojalitātes programmu pārvaldības uzņēmums, kas sniedz saviem klientiem palīdzību un stratēģijas lojalitātes un mārketinga programmu un klientu pieredzes vadības realizēšanā. PINS ir starptautiska un inovatīva lojalitātes programma, kurā spēkus apvienojuši vairāk nekā 700 vietējo, starptautisko partneru un interneta veikalu visā pasaulē. Lojalitātes programmas valūta ir PINS, ko ikdienā var pelnīt nemainot savus ikdienas ieradumus un tērē PINS lidojumiem, kino un autobusu biļetēm, SPA procedūrām, auto novietošanai, dāvanu kartēm no vietējiem tirgotājiem vai vairāk nekā 2000 citu preču un pakalpojumu iegādei internetā.

PINS talismans ir jautrs cilvēciņš ar lielām acīm, tāpēc kostīma tapšanā Auguma Lelles meistari vēltija lielu uzmanību dažādām detaļām, lai kostīms būtu ērts lietošanā un lai tas būtu atbilstošs sniegtajām skicēm. PINS kostīms sastāv no dažām detaļām: galva-maska,  viegls krekls ar garām piedurknēm, biksēm, šortiem uz bikšturiem un kedām. Kostīms ir izgatavots no speciāli piemeklētiem augstās kvalitātes sintētiskiem audumiem. Lai tēls atbilstu sniegtajām skicēm, kostīmā ir daudz svarīgu detaļu – acis, ausis un mati. Maskai mutes  Uz galvas, mutes zonā atrodas sprauga, kura ļauj cilvēkam, kurš atrodas kostīma iekšpusē viegli elpot un redzēt apkārtni, sprauga ir aiztaisīta ar sietiņu, lai animatora seja nav redzama pārējiem. Kostīms ir paredzēts uz augumu 180cm.

Šo auguma lelli var izmantot sporta un reklāmas pasākumos, ka arī bērnu rītos un izrādēs. Pārdomāta konstrukcija padara kostīmu ļoti ērtu lietošanā. Ja Jūsu uzņēmumam arī ir vajadzīga ekskluzīvā auguma lelle, pasūtiet to pie mūsu meistariem – pateicoties lielai pieredzei, mēs izgatavojam augstkvalitatīvus kostīmus-talismanus, kuri pilnībā atbilst visām pieteiktajām prasībām.

Brenda kostīms-talismans ļauj novadīt efektīvas reklāmas kampaņas, prezentācijas un sabiedriskus pasākumus, kurus visi atcerēsies vēl ilgi. Jūsu uzņēmuma auguma lelle ir veiksmes un oriģinalitātes pazīme Jūsu brenda pasniegšanā.