Kostīms sastāv no melnas bītlenes, melnām biksēm, mīkstām oranžām čībām un cimdiem ar četriem pirkstiem, lielas melnas absolventa cepures un galvenā elementa – grāmatas – lielas ābeces veidā. Lapaspuses ir atveramas. Animatora augums ir neierobežots. Transportēšanas ērtībai cepure ir atpogājama.

Lieliska izvēle skolas svētkiem – Pirmajam septembrim, Pēdējam zvanam, izlaidumam. Lieliski derēs arī izlaidumam bērnudārzā. Tas ir unikāls kostīms, kuru Jūs vairāk nekur neatradīsiet! Tas izskatās ļoti efektīgi un svinīgi, tāpēc kļūs par īstu skolas svētku rotu. Turklāt tas izskatīsies ļoti orģināli kopējās fotogrāfijās. Tāda personāža klātbūtne palīdzēs radīt draudzīgu vai pat nostaļģiskas atmosfēru absolventu tikšanās reizēs. Jūs varat izmantot mūsu pakalpojumus svētku organizācijas jomā arauguma leļļu dalību un sarīkot patiesi oriģinālu un jautru pasākumu!

Ābeces kostīms var kalpot par kompānijas simbolu (grāmatnīcas, skolas un citu iestāžu) sabiedriskos pasākumos, gadatirgos un izstādēs. Tāds personāžs piesaistīs sev paaugstinātu uzmanību, un tātad, arī Jūsu kompānijai, kas ļaus celt zīmola atpazīstamību un pieprasījumu pēc sniedzamajiem pakalpojumiem/precēm.