Kostīms sastāv no dzeltenas bumbas (tenisa bumbiņa), melnas jakas un biksēm, baltiem kažokādas cimdiem un čībām, un liela melna cilindra. Virsējā cepures daļa ir darinata no puscaurspīdīga auduma, lai cilvēkam, kas ir ietērpts kostīmā, būtu iespēja redzēt apkārtējo telpu. Kostīms ir izpildīts uz mīksta porolona karkasa. Animatora augums ir neierobežots.

Dotā auguma lelle ir lieliski piemērota izmantošanai sporta pasākumos: skolas sporta dienās, pilsētas sacensībās un starptautiskās sacīkstes. Šīs tenisa bumbas kostīms tika izmantots kā talismans turnīram Sanktpēterburgā. Tā ir spilgta un efektīga lelle, kas noteikti būs pa prātam sporta sacīkšu skatītājiem un uzmundrinās uzstājošās komandas. Komanda “Auguma Lelles” izgatavo kostīmus ar dažādu sporta bumbu un citu atribūtiku (futbola, basketbola, volejbola, tenisa kort6a bumba un citas), tāpēc, ja Jums ir paredzēts kāds sporta pasākums, laikus parūpējieties par draudzīgas un patīkamas atmosfēras radīšanu ar pozitīvo auguma leļļu palīdzību!

Šis kostīms-talismans tāpat var kļūt par kompānijas simbolu (piemēram, sporta veikala, tenisa korta vai sporta-kluba) prezentācijās, filiāles atklāšanā un sabiedriskos pasākumos.