Kostīms sastāv no brūna samtaina kombinezona ar gaišu iestarpinājumu uz vēdera, brūniem cimdiem, mīkstām čībām un noņemamas bebra galvas. Uz galvas mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Aizmugurē ir liela aste. Kostīma mugurpusē ir aizdare “rāvējslēdzējs”. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 180cm.

Mūsu asortimentā ir vissmaidīgākā auguma lelle! Lieliski piemērota jautriem bērnu svētkiem (bērnurītiem, izlaidumiem, jaungada eglēm, bērnu izrādēm) – jaunie skatītāji vienkārši dievina šo kostīmu-talismanu viņa veselīgo zobu dēļ! Auguma lelles ērtā konstrukcija ļauj rīkot aktīvus pasākumus, vest bērnus pie rokas aplītī un piedalīties kustīgos konkursos. Dotajā kostīmā-talismanā var piedalīties sabiedriskos un korporatīvos pasākumos, izklaidēt bērnus atpūtas kompleksos un parkos, dalīt balonus, fotografēties, un, protams, dāvāt apkārtējiem sniegbaltu smaidu! Jūs varat izmantot mūsu pakalpojumus svētku organizācijas jomā ar šīs jautrās lelles dalību un sarīkot patiesi neaizmirstamu izklaides šovu.

Turklāt, šī auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu izstādēs, gadatirgos un sporta sacensības. Tāds pozitīvs personāžs piesaistīs apmeklētāju uzmanību un atstās tikai vislabākus iespaidus par Jūsu zīmolu vai pasākumu.