Hesburger – vislielākais ātras apkalpošanas restorānu tīkls Somijā un Baltijā. Neatņemamais firmas stila elements ir zila zvaigzne. Kompānijas reklāmas akciju nolūkos, mūsu meistari izveidoja kostīmu talismānu atbilstoši tehniskajām specifikācijām. 

Liela piecgalu zvaigzne ir auguma lelle, kas ir izgatavota no kvalitatīvas sintētiska materiāla zilā krāsā. Porolona lelles korpuss lieliski tur formu un sver pavisam nedaudz, kas padara kostīmu ērtu lietošanā, ļaujot animatoram brīvi kustēties un elpot caur sietiņu acīs. Zvaigznes kostīmu papildina rokas un cimdi sarkanā krāsā, kā arī sarkanas bikses un botas, bet mīļa un priecīga zvaigznes sejiņa iepriecinās kā bērnus, ta arī pieaugušos. Animatora augums nav ierobežots. Auguma lelle kļūs par oriģinālu un neaizmirstamu papildinājumu uz jebkuru pasākumu vai PR kampaņu!

Ekskluzīvie pēc pasūtījuma šūdinātie kostīmi ļauj kompānijām organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tie palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi celt zīmola atpazīstamību. Tā ir lieliska iespēja palielināt apmeklētāju skaitu, pacelt viņu garastāvokli un atstāt vislabāko iespaidu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes auguma lelles. Mūsu kostīmi-talismani pilnībā atbilst oriģināliem kompāniju personāžiem.