Auguma lelle sastāv no viengabala kombinezona, cimdiem un čībām un galvas. Uz lācēna kakla ir piestiprināta liela sarkana lente. Kostīms ir darināts no augstas kvalitātes mākslīgās kažokādas, tā ārējais izskats pilnībā atbilst oriģinālam. Mutes zonā atrodas neliela atvere sejai, kas ļauj cilvēkam, kas atrodas iekšā, redzēt apkārtējo vidi. Kostīms tika radīts firmas Haribo reklāmas mērķiem. Tas ir paredzēts animatora augumam 165-170 cm.

Dotā auguma lelle ir izgatavota no taustei patīkama un nodilumizturīga materiāla. Pārdomātā konstrukcija padara kostīmu ļoti ērtu izmantošanā. Ja Jūsu kompānijai ir nepieciešama ekskluzīva auguma lelle ar logotipu, pasūtiet to pie mūsu meistariem, – pateicoties bagātajai pieredzei, mēs radām pirmšķirīgus kostīmus-talismanus, kas pilnībā atbilst visām pieteiktajām prasībām.

Auguma lelles ar kompānijas logotipu ļauj organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tās palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi, paaugstināt zīmola atpazīstamību. Vēlaties celt apmeklētāju skaitu un radīt par sevi patīkamu iespaidu? Zīmola kostīms-talismans – tas ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs! Personīgā auguma lelle – tā ir veiksmes, panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanai.