Kostīms sastāv no brūna kombinezona ar lieliem bēšiem plankumiem (aizdare “rāvējslēdzējs” uz muguras), brūni-pelēkiem cimdiem, čībām ar nagiem un noņemamas govs galvas ar radziņiem. Aktiera seja ir atvērta. Kā papildinājums tiek piedāvāta rozā šalle. Kombinezons ir šūdināts no mākslīgās kažokādas. Paredzēts aktiera augumam 160-165cm.

Tāds pasaku varonis, pateicoties materiālam, no kura ir izgatavots šis kostīms, rada lielas plīša rotaļlietas iespaidu, ar kuru bērniem katrā ziņā gribēsies parotaļāties! To var izmantot bērnurītos bērnu dārzos, skolas izrādēs un jaungada priekšnesumos un pasākumos. Uzjautrinošie radziņi uz personāža galvas mudina uz spēļu elementiem izrādē. Ērtais kostīms ļauj brīvi pārvietoties pa skatuvi, kontaktēt ar bērniem un veikt aktīvas ķermeņa kustības. Bet pēc svētkiem ar pasaku personāžu var sarīkot oriģinālu fotosesiju!

Turklāt, kostīms var kalpot par kompānijas simbolu, piemēram, firmas, kas nodarbojas ar piena produktu ražošanu, – to var izmantot prezentācijās, lauksaimniecības izstādēs vai gadatirgos. Tāds varonis noteikti nodrošinās paaugstinātu uzmanību pret kompāniju, atstās pozitivu iespaidu un cels zīmola atpazīstamību.