Liela plīša sirds tā ir auguma lelle, kas ir izgatavota no kvalitatīvas mākslīgas kažokādas sarkanā krāsā. Porolona lelles korpuss lieliski tur formu un sver pavisam nedaudz, kas padara kostīmu ērtu lietošanā, ļaujot animatoram brīvi kustēties un elpot caur sietiņu starp acīm. Sirds kostīmu papildina rokas melnā krāsā, balti cimdi un sarkanas botas, bet mīļa un priecīga sirds sejiņa iepriecinās kā bērnus, ta arī pieaugušos. Animatora augums nav ierobežots.

Neskatoties uz to, ka kostīms “Sirds” izskatās apjomīgs, to ir ērti transportēt uz automašīnas aizmugurējā sēdekļa, kas ļaus Jums operatīvi ierasties uz pasākumiem un izbrīnīt ciemiņus. Nav svarīgi kāzas, dzimšanas diena, korporatīvais pasākums vai vienkārši ziedu piegāde – vispievilcīgākā plīša sirds tiks galā ar šo uzdevumu. Auguma lelle kļūs par oriģinālu un neaizmirstamu papildinājumu uz jebkuriem svētkiem!

Liela plīša sirds lieliski iederēsies kāzu aģentūras talismāna lomā vai kompānijai, kura rīko romantiskās ballītes. Pašu auguma lelle – tā ir  veiksmes un oriģinālās sava brenda pasniegšanas pazīme.