RAMI talismāns sastāv no bēšās krāsas ķermeņa ar garām piedurknem, zilām biksēm un lielas noņemamas galvas ar cepuri, uz kuras ir uzšūts talismāna vārds. Kostīmu papildina cimdi un botas. Aktiera seja ir neredzama. Kostīms ir izpildīts no augstas kvalitātes mākslīgās kažokādas un ir paredzēts uz augumu 170 cm.

RAMI kostīms ir plaši atpazīstams Ramirent kompānijas talismāns. Liels plīsa cilvēciņš piesaista apkārt esošocilvēku uzmanību, veidojot pozitīvu kompānijas tēlu. Augumalelle ir izveidota no patīkama un nodilumizturīga materiāla un ir ļoti ērta izmantošanā.

Ekskluzīvie pēc pasūtījuma šūdinātie kostīmi ļauj kompānijām organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tie palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi celt zīmola atpazīstamību. Tā ir lieliska iespēja palielināt lojalo klientu skaitu un atstāt vislabāko iespaidu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes talismānus.