Kostīms sastāv no sarkanām biksēm un čībām, melniem šortiņiem, melnbalta apmetņa un noņemamas stārķa galvas ar garu sarkanu knābi. Kostīma piedurknes ir izveidotas spārnu veidā. Mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Auguma lelle ir darināta no patīkama un kvalitatīva materiāla. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 165-175cm.

Šis kostīms-talismans kalpoja par simbolu vienai no Latvijas skolām, bet tas ir arī lieliski piemērots bērnu zimšanas dienu svinībām, izrādēm, bērnurītiem un izlaidumiem. Lielais spalvu daudzums līgojas kustoties, tas rada lidojuma imitāciju un ļoti patīk mazajiem skatītājiem! Stārķa kostīms ir piemērots sabiedriskiem un korporatīvajiem pasākumiem, tajā ir ērti kustēties un dejot. Piedāvājam iepazīties arī ar citiem mūsu asortimenta putnu kostīmiem – ar “Auguma Lelles” ir tik viegli sarīkot patiesi krāsainus un efektīgus svētkus! Izmantojiet mūsu pakalpojumus svētku organizācijas jomā ar auguma leļļu dalību, – mūsu profesionālie talismani-animatori radīs neaizmirstamu šovu ar Jums tīkamajiem personāžiem.

Turklāt, dotā auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu dažādos pasākumos, izstādēs un prezentācijās.Ta piesaistīs klientu uzmanību un cels zīmola atpazīstamību.