Kostīms sastāv no balti-oranža kažokādas kombinezona, cimdiem, noņemamas koalas galvas, mīkstām baltām čībām. Galvas mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Kostīma aizmugurē atrodas rāvējslēdzējs. Animatora seja ir aizsegta. Kostīms paredzēts augumam 165-170 см.

Tas ir labs un pozitīvs personāžs, kas ļoti patīk maziem bērniem! Pateicoties mīkstajam un patīkamajam materiālam, no kura ir darināta šī auguma lelle, to tā vien gribas pačamdīt un paglaudīt. Piemērota jautru bērnu svētku un izrāžu rīkošanai. Vērsieties pie mums pēc palīdzības pasākumu organizācijā ar auguma leļļu dalību, – mūsu pieredzējušo talismanu-animatoru komanda ar prieku ķersies pie dzimšanas dienas vai izlaiduma organizācijas. Ieprieciniet savu bērnu vai iemīļoto cilvēku ar apsveikumu no plīša personāža, – tāda dāvana atstās milzīgu iespaidu un uz ilgu laiku paliks atmiņā.

Mūsu kostīmus izmanto pilsētas svētkos, pasākumos parkos un bērnu laukumos. Tādi kostīmi-talismani vienmēr piesaista daudz uzmanības, un, ja Jūsu mērķis ir apmeklētāju piesaiste -auguma lelles, ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs! Turklāt, tās var izmantot ka kompānijas simbolu izstādēs un prezentācijās, kā arī reklāmas akcijās.