Kostīms sastāv no pamatdaļas – pilnpiegriezuma mākslīgās kažokādas kombinezona, cimdiem, tupelēm un noņemamas galvas. Kostīma mugurdaļā atrodas rāvējslēdzējs. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts augumam 165-170 cm.

Šī pasaku varoņa kostīmu var izmantot karnevālos, bērnurītos, maskarādēs un skolas izrādēm. Ja Jūs meklējiet tīģera Širhana kostīmu no “Maugļa” vai Tīģerēna, kas teica r-r-r, – tas ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs! Kostīma viengabalainības dēļ to ir ļoti ērti izmantot kustīgajās un aktīvajās ainiņās. Kostīma rozīnīte ir garā tīģera aste, ar kuru var uzjautrinoši rotaļāties izrādes laikā un izmantot to kā spēles elementu.

Kostīmu var izmantot teatralizētos pasākumos, masveida bērnu pasākumos un izklaides parkos. Tajā ir ērti pārvietoties un ņemt bērnus uz rokām. Ja Jūsu bērns mīl dzīvniekus, var izmantot šī tīģera kostīmu, lai organizētu viņam neaizmirstamu dzimšanas dienu, – tāds pasaku varonis var rīkot konkursus, dalīt gaisa balonus, pa jokam baidīt bērnus un, protams, fotografēties par labu atmiņu!