Meitenes-pelēna kostīms sastāv no bēšām kapri fasona kažokādas biksēm ar garu asti, gaišzilas jaciņas ar baltiem iestarpinājumiem un rozā puķēm, rozā cimdiem, gaišzilām čībām ar baltiem pomponiem un bēšas krāsas noņemamas pelēna galvas. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 160-165 см.

Peles ir populāri mūsdienu multeņu un pasaku varoņi, tās ir ļoti žiglas, jautras un acīgas. Iestudējums ar tādu lielu pelēnu sajūsminās pirmsskolas un skolas vecuma bērnu, to var izmantot bērnu teātru izrādēs, izbraukuma izrādēs (piemēram, bērnunamos vai nometnēs). Personāža garā aste ieviesīs iestudējumā papildu rotaļu elementus un uzjautrinošas kustības, kas katrā ziņā patiks jaunajiem skatītājiem. Ērtie cimdi ļauj veikt visas nepieciešamās darbības – tāds personāžs var vadīt bērnus aplītī, vadīt rotaļas un veikt masu citu aktīvu darbību, nejūtot nekādas neērtības!

Organizējiet savam bērnam vai pat veselai klasei neaizmirstamus svētkus ar tādu spilgtu un labu personāžu! Jūs varēsiet ne tikai uzdāvināt lērumu neaizmirstamu iespaidu, bet arī iegūt lieliskas piemiņas fotogrāfijas! Pelēns var kļūt arī par kompānijas simbolu, piedalīties sabiedriskos pasākumos un prezentācijās.