Kostīms sastāv no oranži-melna vienlaidu piegriezuma kombinezona no mākslīgās kažokādas ar dzeltenu vēderu, dūraiņiem un garu apjomīgu asti, pūkainām čībām un tīģera galvas. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 170 см.

Visnepaklausīgākā un visnemierīgāka personāža kostīms no slavenā stāsta par “Vinniju-Pūku”! Lielisks bezgalīgai lekšanai, skriešanai un blēņām kopā ar bērniem Tas ir viens no visiemīļotākajiem un populārākajiem pasaku varoņiem, kas regulāri rodas uz bērnu dārzu un skolu skatuvēm, rador bērnos neaprakstāmu sajūsmo! Cik vērta ir aste vien, kuru bērni obligāti grib papluinīt, – bet nesatraucieties, kostīms ir pašūts tik kvalitatīvi, ka to nebiedē bērneļu masveida uzbrukumi. Kostīms ir ļoti patīkams un mīksts, neizbrīna, ka tas piesaista tik daudz uzmanības.

Ja Jūs plānojat izbraukumu uz bērnu pasākumu, šis kostīms var kļūt par lielisku palīgu efektīgu un jautru svētku organizācijā! Tas ļaus radīt pasakainu atmosfēru un radīt bērniem neaizmirstamu piedzīvojumu iemīļotās pasakas garā, atstājot par atmiņu spilgtus iespaidus un fotogrāfijas no neparastā pasākuma.