Kostīms sastāv no apjomīga pilnpiegriezuma kombinezona no tumšzilas krāsas mākslīgās kažokādas ar baltu vēderu, oranžām čībām pleznu veidā, sarkanas šalles, eskimo un noņemamas pingvīna galvas ar oranžu knābi. Aktiera seja ir atvērta. Aizdare “rāvējslēdzējs” uz muguras. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 165-170 cm.

Šis pasaku personāžs būs lieliski piemērots ziemas pasaku iestudējumiem (bērnudārzos, skolās, teātra pulciņos un ziemas nometnēs). Neskatoties uz to, ka pingvīna rokas ir kā pleznas, no otras puses tajās ir atvere cimdiem – tas ļauj personāžam bez problēmām turēt priekšmetus, vadīt bernus pie rokas un piedalīties konkursos. Viņš var spēlēt Sniegbaltītes galvenā palīga lomu vai kļūt par sava personīgā stāsta galveno varoni. Jebkurā gadījumā, tas ir ļoti interesants un labs personāžs, kas nāks pie sirds katram bērnam!

Turklāt, personāžs var kalpot par kompānijas simbolu sabiedriskajos pasākumos vai prezentācijās (piemēram, firmas, kas ražo saldējumu vai ziemas izklaides centri). Varat būt pārliecināti, ka tas noteikti pievērsīs sev uzmanību un radīs labvēlīgu iespaidu par kompāniju!