Auguma lelle velnēns “Sarvik” ir Tallinas futbola komandas Infonet talismāns. Kostīms sastāv no galvas maskas, viengabala kombinezona ar asti un cimdiem. Kostīms ir izgatavots no augstkvalitatīvas mākslīgas kažokādas sarkanā un melnā krāsā. Mugurā ir iešuts rāvējsledzējs. Uz galvas, mutes zonā atrodas sprauga, kura ļauj cilvēkam, kurš atrodas kostīma iekšpusē viegli elpot un redzēt apkārtni, sprauga ir aiztaisīta ar sarkano sietiņu, lai animatora seja nau redzama pārējiem. Kostīms ir paredzēts uz augumu 170-180 cm.

Šo auguma lelli var izmantot sporta un reklāmas pasākumos, ka arī bērnu rītos un izrādēs. Pārdomāta konstrukcija padara kostīmu ļoti ērtu lietošanā. Ja Jūsu uzņēmumam arī ir vajadzīga ekskluzīvā auguma lelle, pasūtiet to pie mūsu meistariem – pateicoties lielai pieredzei, mēs izgatavojam augstkvalitatīvus kostīmus-talismānus, kuri pilnībā atbilst visām pieteiktajām prasībām.

Brenda kostīms-talismāns ļauj novadīt efektīvas reklāmas kampaņas, prezentācijas un sabiedriskus pasākumus, kurus visi atcerēsies vēl ilgi. Jūsu uzņēmuma augumalelle ir veiksmes un oriģinalitātes pazīme Jūsu brenda pasniegšanā.