Futbola klubs «Ventspils» ir dibināts 1997. gadā pēc klubu «Venta» un «Nafta» apvienošanas, tajā pašā gadā uzsāka savu dalību Latvijas Čempionāta virslīgā. Kluba talismans ir lūsis, tāpēc veidojot kostīmu Auguma Lelles meistari pievērsa lielu uzmanību dažādām detaļām, lai talismans būtu košs un ērts lietošanā.

Lūša kostīms sastāv no dažām daļām: galva-maska, viegls sietina krekls ar mākslīgas kažokādas piedurknēm, sietiņa šorti ar mākslīgas kažokādas kājam, astes un cimdiem. Kostīms ir izpildīts no speciāli piemeklētiem augstās kvalitātes mākslīgas kažokādam audumiem un sietiņa uz kura var viegli uzvilkt komandas sporta formu. Tēla pilnai ainai kostīmā ir vairākas papildus detaļas – nagi, ilkņi, raksti uz galvas un daudz kas cits. Uz galvas, mutes zonā atrodas sprauga, kura ļauj cilvēkam, kurš atrodas kostīma iekšpusē viegli elpot un redzēt apkārtni, sprauga ir aiztaisīta ar sietiņu, lai animatora seja nav redzama pārējiem. Kostīms ir paredzēts uz augumu 180cm.

Šo auguma lelli var izmantot sporta un reklāmas pasākumos, ka arī bērnu rītos un izrādēs. Pārdomāta konstrukcija padara kostīmu ļoti ērtu lietošanā. Ja Jūsu uzņēmumam arī ir vajadzīga ekskluzīvā auguma lelle, pasūtiet to pie mūsu meistariem – pateicoties lielai pieredzei, mēs izgatavojam augstkvalitatīvus kostīmus-talismanus, kuri pilnībā atbilst visām pieteiktajām prasībām.

Brenda kostīms-talismans ļauj novadīt efektīvas reklāmas kampaņas, prezentācijas un sabiedriskus pasākumus, kurus visi atcerēsies vēl ilgi. Jūsu uzņēmuma auguma lelle ir veiksmes un oriģinalitātes pazīme Jūsu brenda pasniegšanā.