Ledus laikmets – ir kinostudijas Blue Sky Studios multiplikācijas filmu sērija, kura pastāsta par Mamuta, Zobenzobu tīģera,  Sliņķa un Vāveres piedzīvojumiem aizvēsturiskos laikos. Sids – ir viens no galvenajiem “Ledus laikmets” varoņiem. Lielacains sliņķis ar violeto degunu, garu kaklu un asti. Sids ir pļāpīgs, bet viņam piemīt laba humora izjūta, ignorē jebkādus padomus līdz nenotiek bēda. Viņš ir naivs sapņotājs.  Cik rūpes Sids nepiegādātu saviem draugiem, viņs ir tik mīļš, ka viņu nevar nemīlēt. Visas “Ledus laikmets” multenes ir piepildītas ar augstu humoru, aizraujošiem piedzīvojumiem un vizuāliem efektiem. Tas viss tika ņemts vērā kostīma izstrādē.

Auguma lelle sastāv no pāris daļām: jautra un smaidīga galva ar lielām acīm, kura stiprinās pie gara kakla. Šī daļa ir no paralona karkasa, kurš ir  pārklāts ar mākslīgo kažokādu. Kakla lejas daļā ir atvere, kur animators var skatīties un elpot, animatora seja ir pārklāta ar sietiņu. Labākai fiksācijas ērtībai  kakla aizmugurējai daļai ir piestiprināta fiksējoša veste. Ķermenis -kombinezons ir sašūts no mākslīgas kažokādas un ir paredzēts aktiera augumam 180 cm. Aizmugurē uz ķermeņa ir rāvējslēdzējs un pufīga aste. Kostīmu papildina kažokādas cimdi un botas ar gariem nagiem, botas var vilkt uz saviem apaviem.

Auguma lelle Sids lieliski piemērota jautriem bērnu svētkiem (bērnurītiem, izlaidumiem, jaungada eglēm, bērnu izrādēm) – jaunie skatītāji vienkārši dievina šo jauku varoni! Auguma lelles ērtā konstrukcija ļauj rīkot aktīvus pasākumus, vest bērnus pie rokas aplītī un piedalīties kustīgos konkursos. Dotajā kostīmā-talismanā var piedalīties sabiedriskos un korporatīvos pasākumos, izklaidēt bērnus atpūtas kompleksos un parkos, dalīt balonus, fotografēties, un, protams, dāvāt apkārtējiem sniegbaltu smaidu! Jūs varat izmantot mūsu pakalpojumus svētku organizācijas jomā ar šīs jautrās lelles dalību un sarīkot patiesi neaizmirstamu izklaides šovu. Turklāt, šī auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu izstādēs, gadatirgos un sporta sacensības. Tāds pozitīvs personāžs piesaistīs apmeklētāju uzmanību un atstās tikai vislabākus iespaidus par Jūsu zīmolu vai pasākumu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes auguma lelles. Mūsu kostīmi-talismani pilnībā atbilst oriģināliem kompāniju personāžiem.