Kosplei (costumeplay, t.i. “kostīmu spēle”) festivālus sāka rīkot starptautiskā līmenī jau 1980.gada otrajā pusē. Pamatā, par kostīmu spēļu prototipiem kļūst multfilmu, videospēļu, filmu, komiksu, leģendu un mītu personāži. Astreja – Japānas komiksu “Sora no Otoshimono” varone ar visai pievilcīgām formām, tā nosaukta grieķu taisnīguma dievietes vārdā, pēc sižeta, viņai piemīt pārcilvēciski fiziskie raksturojumi.

Kostīms “Astreja” sastāv no sievietes ķermeņa-kombinezona un noņemamas galvas-maskas ar gariem gaišiem matiem, kurus rota lentes. Uz maskas – mutes zonā atrodas neliela atvere apskatei un elpošanai (animatora seja ir aizvērta). Kostīmu papildina apģērba elementi, kurus var mainīt: zila veste, spārni uz muguras, balti-zili svārki, pāris baltu roku aizsargu un mīksti balti-zili zābaki. Ķermeņa aizmugurē atrodas rāvējslēdzējs. Kostīms tiek izgatavots pēc individuāla pasūtījuma, tāpēc tiek ņemts vērā ne tikai cilvēka augums, bet vēl 20 citi attiecīgā cilvēka parametri. Tāpat, tiek pievienotas dažādas detaļas (kaklasiksna un tā tālāk), kas nodrošina maksimālu auguma lelles līdzību ar oriģinālo anime-personāžu. Ar pārliecību var teikt, ka dotais kostīms ir unikāls mūsu meistaru roku darbs. Tā radīšanā tiek izmantoti augstas kvalitātes sintētiski materiāli.

Kostīmi-talismani vienmēr piesaista milzīgu uzmanību un ir lieliski piemēroti jebkāda mēroga pasākumu rīkošanai. Tos var izmantot kā kompānijas simbolu izstādēs un prezentācijās, kā arī reklāmas akcijās.