Mūsu kompānija nodarbojas ar auguma leļļu izgatavošanu lielākajam bistro tīklam Latvijā – Lido. Zemāk ir atspoguļota tikai neliela kostīmu-talismanu daļa, ko radījuši “Auguma Lelles” meistari:

Auguma lelle: Ezītis

Sastāv no mīksta kombinezona ar biksēm, čībām, cimdiem, noņemamas galvas Kostīms ir izpildīts no mākslīgās kažokādas. Mutes zonā ir iedarināts puscaurspīdīgs materiāls, kas ļauj cilvēkam, kas atrodas iekšā, redzēt apkārtējo vidi. Virsējā daļas atrodas firmas Lido logotips. Aizmugurē – aizdare “rāvējslēdzējs”. Kostīms ir paredzēts animatora augumam 165-170cm.

Auguma lelle: Bitepresentation

Sastāv no svītrainas pamatdaļas, melniem cimdiem, biksēm un čībām, kā arī lielas noņemamas bites galvas. Kostīms ir izpildīts no augstas kvalitātes mākslīgās kažokādas. Mutes zonā atrodas puscaurspīdīgs materiāls, kas ļauj cilvēkam, kas atrodas iekšā, redzēt apkārtējo vidi. Uz virsējās daļas atrodas firmas Lido logotips. Rumpja apjoms tiek sasniegts ar noņemamu iekšējo spilvenu palīdzību.Kostīms ir paredzēts animatora augumam 165-170 cm.

10292517_505887432868113_2329809112523875238_nAuguma lelle: Kaķis

Sastāv no galvas, pamatdaļas kaķa rumpja formā, cimdiem un mīkstām čībām, sarkana sporta krekliņa un jaungada cepurītes. Mutes zonā ir iedarināts puscaurspīdīgs materiāls, kas ļauj cilvēkam, kas atrodas iekšā, redzēt apkārtējo vidi. Uz virsējās daļas atrodas firmas Lido logotips.

Auguma lelle: Lācis

Kostīms sastāv no lāča galvas, vienlaidu piegriezuma kombinezona, tupelītēm un dūraiņiem. Personāža galvu rotā plīša cepurīte, ap kaklu ir apsieta šalle. Mutes zonā ir iedarināts puscaurspīdīgs materiāls, kas ļauj cilvēkam, kas atrodas iekšā, redzēt apkārtējo telpu. Uz virsējās daļas atrodas firmas Lido logotips. Kostīms ir paredzēts animatora augumam 165-170cm.

Dotie kostīmi tiek izmantoti animācijā galvenajā Lido izklaides kompleksā – draudzīgie personāži dala gaisa balonus un rotaļājas ar bērniem. Tie ir izpelnījušies lielu popularitāti apmeklētāju starpā- gan bērni, gan pieaugušie ar prieku fotografējas ar viņiem.

1157636_392146920908832_588996798_n

Mēs piedāvājam tamlīdzīga tipa kostīmu-talismanu pašūšanu – gan vienlaidu, gan no daļām sastāvošu. “Auguma Lelles” komanda ar prieku ķersies pie detālas kostīma-talismana izstrādes ar Jūsu kompānijas logotipu un sekos, lai tas atbilstu visiem Jūsu mērķiem un prasībām. Kostīmi-talismani uzlabo apmeklētāju noskaņojumu, piesaista klientus un atstāj patīkamu iespaidu par zīmolu.

Mūsu kompānija piedāvā ne tikai izgatavošanu, bet arī turpmāku Jūsu auguma lelles apkalpošanu, lai tā vienmēr saglabātu savu pievilcīgo izskatu un priecētu Jūsu klientus.