Kostīms sastāv no pamatdaļas – gaiši pelēka svītraina kostīma ar garu asti, sarkanas šalles un cepures ar pomponu, melniem kažokādas velteņiem un noņemamas kaķa galvas ar nelielu atveri sejai. Ķepiņas rotā rotaļu nagi. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Kostīms ir darināts no mākslīgas kažokādas. Animatora seju sedz melns siets. Kostīms ir paredzēts 170-175 cm augumam.

Ļoti mīļš un uzjautrinošs personāžs, jebkuru svētku rota! Paņemot nomā šo auguma lelli, Jūs varēsiet radīt jautrus un neaizmirstamus bērnu svētkus (bērnurīts, jaungada egle, izrāde). Šim kostīmam ir viena liela un svītraina priekšrocība – gara aste, kas tā patīk bērniem! Tas ir neaizstājams aksesuārs muzikālajām rotaļām, kurās bērni iet aplītī un iegaumējamo spēļu elementu radīšanai. Teicama izvēle kostīmu vakaram – tādā kostīmā Jums tiešāmi ir garantēta paaugstināta uzmanība no maigā dzimuma pārstāvju puses.

Turklāt, dotā auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu (piemēram, zooveikala, rotaļlietu veikala vai dzīvnieku audzētavas) dažādās izstādēs, gadatirgos un citos sabiedriskos pasākumos. Kaķa Matroskina kostīms atstās tikai pozitīvus iespaidus par Jūsu kompāniju un ļaus celts zīmola atpazīstamību.