Rīgas brīvosta ir nozīmīgs posms globālajā un reģionālajā kravu transporta ķēdē un Baltijas jūras reģiona pasažieru satiksmes tīklā; tā sniedz drošus un uzticamus pakalpojumus ostas klientiem. Nesen roni-jūrnieki kļuva par brīvosta talismaniem.

Roņa auguma lelle tika uzšūta saskaņā ar iesniegtām skicēm piedalīšanai sabiedrības pasākumos. Kostīms sastāv no brūna mākslīgas kažokādas kombinezona, cimdiem, mīkstām čībām pleznas formā un noņemamas roņa galvas. Uz roņa galvas ir cepure un pūkainas ūsas zem deguna. Galvas mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Kostīma mugurpusē ir aizdare “rāvējslēdzējs”. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 180cm. Kostīmu papildina apģērba elementi, kurus var mainīt: veste, bikses un šalle ap kaklu.

Šo auguma lelli var izmantot sporta un reklāmas pasākumos, ka arī bērnu rītos un izrādēs. Pārdomāta konstrukcija padara kostīmu ļoti ērtu lietošanā. Ja Jūsu uzņēmumam arī ir vajadzīga ekskluzīvā auguma lelle, pasūtiet to pie mūsu meistariem – pateicoties lielai pieredzei, mēs izgatavojam augstkvalitatīvus kostīmus-talismanus, kuri pilnībā atbilst visām pieteiktajām prasībām.

Brenda kostīms-talismans ļauj novadīt efektīvas reklāmas kampaņas, prezentācijas un sabiedriskus pasākumus, kurus visi atcerēsies vēl ilgi. Jūsu uzņēmuma auguma lelle ir veiksmes un oriģinalitātes pazīme Jūsu brenda pasniegšanā.