Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ir Latvijas Republikas valsts iestāde, kas realizē valsts politiku ugunsdrošības, ugunsdzēsības, glābšanas darbu un civilās aizsardzības jomā, kā arī uzrauga normatīvajos aktos noteikto ugunsdrošības un civilās aizsardzības prasību ievērošanu. Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros VUGD parādījās talismans – lūsis-ugunsdzēsējs, bet «Auguma Lelles» uzņēmums izveidoja foršu kostīmu, pamatojoties uz klienta sniegto attēliem.

Šī koša personāža kostīms sastāv no lielas galvas, cimdiem, ugunsdzēsēja formastērpi (jaka un bikses) ar atstarojošiem elementiem un uzšuvumiem. Uz lelles galva ir dzeltena ķivere. Ļoti liela uzmanība tika veltīta sejas izteiksmei, kam pateicoties auguma lelli sanāca priecīga un mīļa. Kostīma veidošanai tika izmantoti izturīgi sintētiskie materiāli. Maskas mutē atrodas atvere, caur kuru animators var elpot un vērot publiku. Kostīms ir paredzēts aktiera augumu 180 cm.

Ekskluzīvie pēc pasūtījuma šūdinātie kostīmi ļauj kompānijām organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tie palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi celt zīmola atpazīstamību. Tā ir lieliska iespēja palielināt apmeklētāju skaitu, pacelt viņu garastāvokli un atstāt vislabāko iespaidu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes auguma lelles. Mūsu kostīmi-talismani pilnībā atbilst oriģināliem kompāniju personāžiem.