«Turtle Wax» kostīms-talismans ir bruņurupucis ar cepuri-cilindru galvā. Talismana rumpis ir ļoti viegla konstrukcija no porolona, kura ļauj animatoram brīvi kustēties, ka arī nodrošina pietiekamu gaisa daudzumu. Bikses, apavi un rokas ir izgatavotas no sintētiska materiāla. Talismana karkass-karapakss ir arī pārklāts ar blīvu sintētisku audumu, priekšā ir logotips. Kostīmu papildina cepure-cilindrs, bet mutē ir caurumus apskatei (animatora seja ir paslēpta). Šāds košs talismāns piesaista sev publikas uzmanību un nevienu neatstās vienaldzīgu.

Šo auguma lelli var izmantot sabiedriskas un reklāmas pasākumos, ka arī bērnu rītos un izrādēs. Pārdomāta konstrukcija padara kostīmu ļoti ērtu lietošanā. Ja Jūsu uzņēmumam arī ir vajadzīga ekskluzīvā auguma lelle, pasūtiet to pie mūsu meistariem – pateicoties lielai pieredzei, mēs izgatavojam augstkvalitatīvus kostīmus-talismanus, kuri pilnībā atbilst visām pieteiktajām prasībām.

Brenda kostīms-talismans ļauj novadīt efektīvas reklāmas kampaņas, prezentācijas un sabiedriskus pasākumus, kurus visi atcerēsies vēl ilgi. Jūsu uzņēmuma auguma lelle ir veiksmes un oriģinalitātes pazīme Jūsu brenda pasniegšanā.