auguma-lelles

Ja Jūs atrodaties kompānijas meklējumos, kas varētu izgatavot unikālu auguma lelli pēc Jūsu pasūtījuma, – mēs ar prieku esam gatavi Jums palīdzēt! “AugumaLelles.lv” – tā ir labākā izvēle Jūsu ieceru realizācijai. Mūsu auguma leļļu ražošanas meistari ar lielu rūpību attiecas pret savu darbu, var droši sacīt, ka katrā kostīmā viņi iegulda savas sirds daļu. Viss sākas ar rūpīgu piemērota auduma atlasi personāžam, – mēs atdodam priekšroku materiāliem, kas ir maigi un patīkami pēc taustes, spilgtiem un pievilcīgiem toņiem. Pēc tam izgriežam nepieciešamā izmēra gabalus un akurāti sašujam kopā – te arī sākas visinteresantākais! Ar katru dūrienu pasaku personāžs it kā pamazām atdzīvojas, liekas, ka vēl nedaudz, un viņš pats celsies kājās un pats skries priecēt bērnus. Auguma leļļu ražošana – tas ir ļoti nopietns un atbildīgs darbs, kuru var uzticēt tikai savas lietas labākajiem meistariem, – tas ir, mums!

Mēs nodarbojamies ar visdažādākās tematikas un uzdevuma auguma leļļu ražošanu. Jums paredzēta maskarāde, tematiskā ballīte vai Jaungada karnevāls, un Jūs vēlaties izskatīties patiesi oriģināli? Neskatoties uz milzīgo darba pieredzi, mūsu komanda – tas ir milzums jaunu ideju! Mēs piepildīsim Jūsu ieceri, realizējot to vislabākajā iepsējamajā veidā. “AugumaLelles.lv” – ir pasaku feja, kas ietērps Jūs uz gaidāmo balli un padarīs par īstu ballītes zvaigzni! Auguma leļļu ražošanā ietilpst arī kostīmu izgatavošana bērnu pasākumiem un korporatīvajiem vakariem. Pasūtot Zaķa un Pelēča vilka, Toma un Džerija (vai jebkuru citu personāžu pēc Jūsu vēlmes) kostīmu Jūs varat sagādāt patiesi neaizmirstamus un jautrus svētkus sev tuvajiem cilvēkiem – gan bērniem, gan viņu vecākiem, jo pieaugušo vairākums tik vien kā gaida piemērotu brīdi, lai pamuļķotosJ;

Turklāt mēs nodarbojamies ar kostīmu-talismanu pašūšanu bērnu svētkiem. Ja Jūsu bērnam ir paredzēti svētki vai eglīte, un viņš vēlas iejusties savas iemīļotās multenes varoņa kostīmā, nesteidzieties ķerties pie galvas! Mūsu rīcībā ir plaša delikātu audumu izvēle vismazākajiem, mēs labi pārzinām mūsdienu multenes un lieliski saprotamies ar bērniem. Īsos termiņos mēs pārvērtīsim Jūsu bērnu Hello Kitijā, Barašā no Smešarikiem vai par jebkuru citu personāžu. Uzdāviniet patiesas laimes mirkli savam bērnam, uzticot mums viņa svētku kostīma izgatavošanu. Kostīmu-talismanu pašūšana bērnu svētkiem – ir viens no mūsu darba galvenajiem un iemīļotākajiem virzieniem, jo nav taču nekā patīkamāka kā pateicīgs bērna smaids!

Nodarbojoties ar auguma leļļu ražošanu, mēs izgatavojam kostīmus arī kompānijām. Garajos darba gados mēs esam paguvuši pastrādāt ar tādām kompānijām kā Delma, Haribo un citas kompānijas, tieši mūsu lelles priecē bērnus galvenajā Lido restorānā un Lido izklaižu kompleksā. Auguma lelles var kalpot par kompānijas simbolu dažādos gadatirgos, prezentācijās un izstādēs, tās nemainīgi piesaista uzmanību un atstāj patīkamu iespaidu, tā ceļot zīmola atpazīstamību. Ar mūsu kostīmiem ir ļoti ērti komunicēt ar klientiem, dalīt kompānijas balonus un skrejlapas. Auguma lelles var būt arī skolas vai sporta komandas talismans.

Kas padara mūs par labākajiem auguma leļļu un kostīmu-talismanu pašūšanas ražošanas sfērā bērnu svētkiem?

  • Bagāta darba pieredze,
  • Kvalitatīvi un oriģināli kostīmi,
  • Individuāla pieeja klientam,
  • Īsi pasūtījuma izpildes termiņi,
  • Pieņemamas cenas.

Nāciet pie mums ar visneticamākajām idejām un skicēm, – radīsim svētkus kopā!