Ja Jūsu kompānija ir laimīgais simpātiskas auguma lelles vai kostīma-talismana īpašnieks, tad Jūs jau esat saskārušies ar tās apkalpošanas nepieciešamību.Dažādi laikapstākļu nosacījumi (sniegs, lietus, saule, dubļi, putekļi un citi) izraisa to, ka ar laiku kostīmi zaudē savu dzīvespriecīgo izskatu, krāsas izbalo, un auguma lelle kopumā izskatās nožēlojami un nekopti.

Tā, ka standarta ķīmiskās tīrītavas specializējas uz parastā apģērba tīrīšanu, auguma leļļu tīrīšana var radīt tām zināmas problēmas. Iespējams, Jūs jau esat saskārušies ar to, ka atdodot kostīmu-talismanu tuvākajā ķīmiskajā tīrītavā, Jūs neesat saņēmuši vēlamo rezultātu – daži plankumi tā arī ir palikuši savās vietās, bet kaut kādas kostīma daļas vispār ir nozaudētas uz visiem laikiem. Ko darīt šādā gadījumā?

Pateicoties tam, ka mūsu kompānija nodarbojas ar auguma leļļu izgatavošanu, mēs, kā neviens cits, zinām, kā pareizi tās kopt. Vēršoties mūsu kompānijā kostīma-talismana mazgāšanas jautājumos, Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs sniedzam visaugstvērtīgākos pakalpojumus auguma leļļu tīrīšanas jomā. Mūsu speciālisti izmanto tikai tos tīrīšanas līdzekļus un tehnoloģijas, kas nekādā veidā nevar kaitēt materiālam no kura ir izgatavots kostīms. Izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu, mēs ar pārliecību varam teikt, ka mums ir pa spēkam iztīrīt visstabilākos jebkādas izcelsmes traipus. Izmantojiet mūsu pakalpojumus un pārliecinieties, ka pēc kostīma-talismana tīrīšanas, ko veiks mūsu meistari, tas atgūs savu svaigo un ziedošo izskatu! Nav brīnums, ka daudzi auguma leļļu īpašnieki, pēc mūsu pakalpojumu izmantošanas vienu reizi, atgriežas pie mums un kļūst par pastāvīgajiem klientiem.

Līdzās auguma leļļu tīrīšanai mūsu kompānija specializējas arī kostīmu-talismanu remonta jomā. Sabiedriskie un bērnu svētki – ir patiesi jautri, bet tie ir arī bīstams brīdis kostīmam. Maziem bērniem tā vien gribas paraustīt pasaku personāžu aiz astes, ausīm, ķepām un citām ķermeņa daļām. Un ja tas notiek regulāri, tad var rasties nelieli auguma lelles bojājumi. Mūsu meistari ar mīlestību un gādību reanimēs Jūsu iemīļoto lelli!

Parasti auguma lelles remonts sastāv no noplēstās ķermeņa daļas piešūšanas, caurumu salāpīšanas un nodiluma novēršanas. Bet ir gadījumi, kad ir nepieciešams daudz nopietnāks kostīma-talismana remonts ,- ja, piemēram, ir nozaudēta vai bezcerīgi bojāta kāda lelles daļa. Visbiežāk tie ir cimdi un čības, jo tie biežas saskaras ar cilvēkiem, priekšmetiem, virsmām un karkasa elementiem. Bet nevajag satraukties – mūsu rīcībā ir pietiekami liela audumu izvēle, lai varētu izgatavot tieši tādu pašu apģērba elementu. Jūs varat būt pārliecināti, ka šo nomaiņu neviens nepamanīs, bet Jūsu auguma lelle iemirdzēsies visā savā iepriekšējā spožumā!

Auguma lelles tīrīšana un remonts ir ļoti svarīgi kompānijai, kuras seja tā ir. Netīrs un nekopts vai nodilis kompānijas simbols var kaitēt tās imidžam un izraisīt sniedzamo pakalpojumu vai preces pieprasījuma kritumu. Auguma lellei ir vienmēr jābūt pievilcīgai un tīrai, bet tas pieprasa regulāru auguma lelles tīrīšanas un remonta pakalpojumu izmantošanu. Mūsu kompānija sniedz augstvērtīgus pakalpojumus par pieņemamu cenu. Uzticot mums Jūsu kostīma apkalpošanu, Jūs varat būt pārliecināti, ka nododat to drošās un uzticamās rokās! Pateicoties lielajai “AugumaLelles.lv” pieredzei, meistari paveic savu darbu ne tikai kvalitatīvi, bet arī ātri.