events

Jums ir iepatikušies mūsu simpātiskie kostīmi? Mēs sniedzam pakalpojumus svētku organizācijas jomā ar auguma leļļu dalību. No Jums ir vajadzīgs plānojamā pasākuma aptuvenais apraksts un piemērotu kostīmu izvēle, bet viss pārējs gulstas uz mūsu profesionālo animatoru pleciem. Viņi ir īsti pārveides meistari! Radošo aktieru komanda ir gatava izpildīt jebkuras Jūsu vēlmes un sarīkot neticamu svētku šovu.

Mēs droši ķeramies pie lielu bērnu svētku organizācijas – bērnurītu, jaungada egļu, tematisko un citu vakaru. Pateicoties daudzgadējai saskarsmes pieredzei ar bērniem, mēs varam lepoties ar individuālu pieeju katrai vecuma kategorijai. Mazuļi un vecāki bērni – visi viņi gaida jautrību, brīnumu un pārsteigumu. Bet kas var būt jautrāks kā lieli pasakui personāži un iemīļoto multfilmu varoņi? Talismani-animatori ir lielisks svētku organizācijas risinājums ar auguma leļļu dalību. Jebkura bērna sapnis – tie ir svētki, kurus vada viņa iemīļotais personāžs. To var pataustīt, papluinīt asti, patīkami papļāpāt par dažādiem niekiem un, protams, paspēlēt uzjautrinošas rotaļas un spēles! Ja ir vēlme, talismani-animatori var sarīkot nelielu izrādi – viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un idejām.

Svētku organizācija ar auguma leļļu dalību paredz arī unikālas dzimšanas dienas pasākumu. Uzdāviniet savam bērnam gūzmu neaizmirstamu iespaidu, uzaicinot uz viņa svētkiem viņa iemīļoto multfilmas personāžu – jēriņu Šonu, Tīģerēnu, Minionu vai jebkuru citu pasaku personāžu. Piekrītiet, daudz patīkamāk ir uzticēt svētku organizāciju ar auguma leļļu dalību īstiem profesionāļiem, kas precīzi zina, kā uzjautrināt bērnus un radīt viņu sajūsmu! Bet Jūs, savukārt, varēsiet pavērot svētkus no malas un priecāties par Jūsu bērna neviltotajām emocijām.

Turklāt, svētku organizācija ar auguma leļļu dalību attiecas arī uz pasākumiem pieaugušajiem. Animatoru komanda nodarbojas ar jautru korporatīvo pasākumu un kāzu sagatavošanu, mums ir plaš un piesātināta programma, kas noteikti patiks Jūsu kolektīvam – radot viesu izbrīnu par auguma lellēm un šovu.

Mūsu svētku organizācijas komanda ar auguma leļļu dalību – tā ir augsta profesionalitāte, individuāla pieeja un daudzgadēja darba pieredze ar bērniem un pieaugušajiem. Tie spēj dāvāt apkārtējiem lielisku garastāvokli, pozitīvas emocijas un neaizmirstamus patiesas jautrības mirkļus!