Kostīms sastāv no tumši brūna brīva piegriezuma mākslīgas kažokādas apmetņa ar krāsainu asti uz stiepļu karkasa, samtainām bridžām, kas atbilst pēc toņa, oranžām čībām, noņemamas gaiļa galvas ar sarkanu cekulu. Aktiera seja ir atvērta. Apmetņa piedurknes ir darinātas spārnu formā ar spalvām.Kostīms ir paredzēts aktiera auguam 165-170 cm.

Jautrā un ņiprā pasaku personāža kostīms, kas patīki bērnu publikai gan bērnu dārziņos, gan skolās. Pasūtiet arī citus dzīvnieku kostīmus no mūsu plašā asortimenta – cālēnus, aitas un sivēnu, un radiet īstu fermeru pasaku ar jautrām dēkām un spilgtiem varoņiem! Kustoties kostīma spalvas skaisti plīvo un rada papildu anturāžu. Atvere sejai netraucē personāžam komunicēt ar skatītājiem, bet ērtais kostīms ļauj rīkot konkursus un piedalīties trakās dejās!

Kostīms var kalpot par kompānijas simbolu (piemēram, zooveikala, putnu fermas, vai firmas, kas ražo putnu barību) prezentācijās, izstādēs vai gadatirgos. Turklāt, šis simpātiskais personāžs kļūs par jebkuru bērnu svētku rotu – palutiniet savu bērnu ar neparastu viesi, kas dāvinās viņam neaizmirstamus mirkļus un atstās milzums spilgtu iespaidu!