Kostīms sastāv no spilgti-rozā kombinezona ar apaļu dzeltenu vēderu un apjomīgu asti, spilgti-rozā čībām un noņemamas pūķa galvas ar atveri sejai. No otras kostīma puses, gar visu ķermeni (no galvas līdz astei) ir izvietots slavenais pūķa cekuls. Aizdare “rāvējslēdzējs” uz muguras. Pūķis ir izgatavots no spilgtiem un gludiem sintētiskiem audumiem. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 165-170cm.

Iestudējums ar tik efektīgu personāžu patiks jebkuram bērnam! Tas ir ideāls kostīms pasaku iestudējumiem, kuros pūķis nolaupa princesi – slavenais sižets var tikt dažādi interpretēts un realizēts arī ar citu mūsu kostīmu izmantošanu. Der izrādēm, kas paredzētas bērnu auditorijai (bērnurītos bērnudārzos, skolu eglītēs, teātra pulciņos). Atvere sejai ļauj komunicēt ar bērniem iestudējuma laikā un pat vadīt svētku pasākumus.

Kostīms var kalpot par bērnu kompāniju simbolu sabiedrisku pasākumu vai prezentāciju laikā (piemēram, firmu , kas pārdod preces bērniem vai rotaļlietas). Lieliska izvēle bērnu svētku organizēšanai parkos, bērnu laukumos un atrakcijās. Ērtie cimdi ļauj dalīt gaisa balonus un ņemt bērnus uz rokām, lai radītu kopējās fotogrāfijas.