Pasaku kaķa kostīms sastāv no balta krekla, sarkana apmetņa ar aizsēju, tumšzilām velveta štatēm ar asti, jostas, rotaļlietu zobena, melniem cimdiem un baltas kažokādas kaķa galvas ar cepuri . Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts augumam 165-170 cm.

Šis oriģinālais kostīms būs lieliski piemērots spilgtiem un dinamiskiem pasaknu iestudējumiem (bērnurītos bērnudārzos, jaungada svinībās skolā, bērnu izrādēs teātros). To var izmantot iestudējuma radīšanai “Trīs musketieru garā” vai izdomāt savu personīgo pasaku stāstu ar citiem varoņiem no mūsu plašā asortimenta! Pasaku varoņa garā aste ļauj izmantot to rotaļu mērķiem, uzjautrinot bērnu publiku. Ja ir vēlme, var ļaut bērneļiem papluinīt asti – kostīms ir darināts tik kvalitatīvi, ka tas viņam nekādi nekaitēs!:)

Kostīms ir ļoti ērts un kompakts, to var viegli paņemt līdzi izbraucienā uz pasākumiem, izmantot bērnu svētku gorganizēšanā, izlaidumos un pat korporatīvos pasākumos! Kaķis-musketieris kļūs par lielisku jebkura izklaides pasākuma vadītāju, ar viņa palīdzību ir ļoti viegli radīt jautru un nepiespiestu atmosfēru. Gan mazajiem, gan lielajiem svētku viesiem noteikti patiks spilgtās un pozitīvās fotogrāfijas ar šo pasaku personāžu!