Kostīms sastāv no baltas mīkstas vestes, melnas krāsas jaciņas, melniem legingiem, noņemamas jēriņa galvas, melnām pūkainām čībām, melniem dūraiņiem ar nagu. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 160-165 cm.

Šo multiplikāciju varoni zina visi – uzjautrinošo un apķērīgo Jēriņu Šonu ir iemīļojuši ne tikai bērni, bet arī pieaugušie! Varat nešaubīties, ka izrāde ar šo populāro varoni vienkārši uzspridzinās skatītāju zāli un uz ilgu laiku paliks bērnu un viņu vecāku atmiņā! Tādā kostīmā var izspēlēt jau zināmus stāstus, bet var izdomāt arī kaut ko īpašu. Jautrais jēriņš kļūs par lielisku jaungada izrādes, bērnurīta vai pat mājas iestudējuma varoni lielā ģimenē.

Turklāt, jēriņa kostīms būs izcili piemērots sabiedriskiem pasākumiem un svētku rīkošanai lauksaimniecībās un fermās. Tas var kļūt arī par lielisku jebkura gadatirgus rotu, kas veltīts lauku ražojumiem. Šis pozitīvais kostīms noteikti uzlabos noskaņojumu un padarīs svētku atmosfēru daudz jautrāku un atbrīvotāku! Pasūtiet komplektā govs kostīmu, lai padarītu Jūsu pasākuma noformējumu vēl efektīgāku un neaizmirstamāku. Tāpat, jēriņa kostīms var lieliski kalpot Jums kompānijas prezentācijās aitkopības jomā, piemēram, vai firmās, kas specializējas uz apģērbiem no dabiskās vilnas.