Kostīms sastāv no tumšzaļa samtaina kombinezona ar blāvi-zaļu vēderu un plezniņām, zaļām zeķēms un tāda paša toņa čībām, spilgtas salātzaļas šalles, cepures un noņemamas vardulēna galvas. Kostīmu rotā mazas zaļas bumbiņas uz plezniņām un apkakles. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir aprēķināts uz aktiera augumu 165-170 cm.

Nepieciešamības gadījumā Kvakija kostīms viegli pārtapt par Princeses-vardes kostīmu. Ir jāizstāj tikai aksesuāri.

Viens no vispopulārākajiem bērnu grāmatiņu personāžiem – varde-kvēcēja! Iestudējumi par apburto princesi-vardi, kas gaida savu pasaku princi ļoti patīk mazajiem skatītājiem, it īpaši tad, kad personāži ietērpjas tādos skaistos un efektīgos kostīmos! Šajā kostīmā var spēlēt izrādes gan par princesi-vardi, gan par maziem jautriem vardulēniem, viss ir atkarīgs no Jūsu fantāzijas. Jebkurā gadījumā, tas ir patīkama toņa un ļoti kvalitatīva materiāla kostīms. Tādā kostīmā ir ļoti ērts lēkt, bet bumbiņas uz plezniņām rotaļīgi dancos, sajūsminot jauno skatītāju.

Tādā kostīmā var uzstāties bērnu laukumos un atrakcijās, izklaidēt viesus bērna dzimšanas dienā, kā arī organizēt sabiedriskos pasākumus, kas paredzēti bērnu auditorijai. Šis spridzīgais vardulēns var kļūt par kompānijas, dabas parka vai atpūtas kompleksa simbolu. Šī pasaku personāža kostīms ir spējīgs uzlabot garastāvokli un radīt patiesi jautru svētku atmosfēru!