Kostīms sastāv no galvas, cimdiem ar nagiem un zābaciņiem. Kostīms ir izgatavots no kvalitatīvas mākslīgās gaiši pelēkas un tumši pelēkas krāsas kažokādas. Pārējās kostīma daļas var piemeklēt patstāvīgi – jūrnieku krekls un džinsi nav obligāti šī kostīma pasūtīšanas gadījumā. Aktiera seja ir atvērta . Aktiera augums ir neierobežots.

Vispopulārākais personāžs-ļaundaris, kas ir neatņemama katras izrādes daļa. Tik efektīgs un interesants kostīms ļauj izspēlēt harizmātisko personāžu, kas tik ļoti patīk bērnu publikai. Ir piemērots izrādēm bērnudārziņos un skolās, teātra pulciņos un jaungada svētkos. Kostīms ir ļoti ērts izmantošanā, kas ļauj veikt aktīvas ķermeņa kustības, rīkot konkursus un vest bērnus muzikālajā aplītī. Paņemot komplektā zaķi, Jūs varēsiet organizēt neaizmirstamu iestudējumu multfilmas “Nu, pagaidi”! garā, kas nāks pie sirds gan maziem, gan lieliem skatītājiem.

Jautrais un huligāniskais vilka izskats būs īsta jebkura bērnu pasākuma rozīnīte. Aizstājiet parasto vadītāju ar šo interesanto personāžu un Jūsu svētki pārsteidzošā kārtā pārveidosies, radot apkārt jautrības atmosfēru un ieviešot vieglu huligānismu, kas tā patīk bērniem! Kostīmu var izmantot arī citos sabiedriskos pasākumos, ieskaitot korporatīvos svētkus.