Sastāv no brūna kombinezona ar gaišu iestarpinājumu uz vēdera, sarkaniem cimdiem, mīkstām sarkanām čībām un noņemamas kurmja galvas, kuras galvvidu rotā pūkains cekuliņš. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Kostīms ir pašūts no mākslīgās kažokādas. Animatora seju klāj melns siets. Kostīms ir paredzēts uz augumu 160-165 cm.

Ļoti laba un pozitīva personāža kostīms! Šajā kostīmā var spēlēt izrādi par populārās Čehijas multenes motīviem par Kurmīti vai paņemt nomā citus mūsu kostīmus (piemēram, govi, aitiņu vai ruksīti) un izveidot interesantu stāstu par dzīvnieciņu piedzīvojumiem. Dotā auguma lelle ir piemērota bērnurītiem, jaungada eglēm un bērnu izrāžu spēlēšanai. Ar to var piedalīties kostīmu ballītēs – kostīmam ir ļoti ērts piegriezums, tajā ir ērti kustēties un veikt aktīvas ķermeņa kustības.

Kurmja kostīms derēs arī kā kompānijas simbols (piemēram, lauksaimniecības uzņēmumam, rotaļlietu veikalam vai bērnu nometnēm) , lieliski prezentēs Jūs dažādās izstādēs un prezentācijās. Turklāt, Jūs varat pasūtīt pasākuma organizāciju ar doto auguma lelli un sarīkot savam bērnam neaizmirstamus svētkus. Šis labais un pozitīvais personāžs noteikti uzlabos garastāvokli un dāvās spilgtu iespaidu jūru!