Kostīms sastāv no zaļa brīva piegriezuma apmetņa no mākslīgās kažokādas ar oranžām un sarkanām “spalvām”, zaļām bridžām, dzeltenām zeķēm, sarkani-oranžiem cimdiem un noņemamas papagaiļa galvas ar dzeltenu knābi . Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 165-170 cm.

Tas ir ļoti spilgts svētku kostīms, kas efektīgi izskatās jebkuros bērnu svētkus. Lieliski piemērots bērnurītiem, skolas izrādēm un izlaidumiem, bērnu teātra iestudējumiem un priekšnesumiem, izklaižu vakariem bērnu nometnēs. Šis jautrais papagailis ienesīs pozitīvu jebkurā kolektīvā! Brīvais kostīma fasons ļauj piedalīties aktīvos un kustīgos pasākumos: tajā var skriet, lēkt un griezties, bet plīvojošās “spalvas” radīs papildu anturāžu.

Pateicoties tam, ka kostīms neaizklāj seju, pasaku personāžs var brīvi komunicēt ar cilvēkiem, vadīt svētku vakaru vai sabiedrisku pasākumu. Papagailis var kalpot par kompānijas simbolu prezentācijās, izstādēs vai gadatirgos (piemēram, zooveikala, bērnu svētku organizācijas firmas vai rotaļlietu veikala). Jebkurā gadījumā, tas noteikti uzlabos garastāvokli un noskaņos visus uz pozitīva viļņa!