Kostīms sastāv no vienlaidu piegriezuma plankumaina, melnbaltas krāsas kombinezona no kažokādas, noņemamas suņa galvas ar garām melnām ausīm, cimdiem un sābaciņiem.Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts augumam 170 cm.

Šis mīļaiš plankumainais kostīms būs lieliski piemērots bērnu izrādei pēc multenes “101 dalmācietis” motīviem. Šis pasaku varonis dāvās bērniem milzumu prieka un laba noskaņojuma! Kostīms ir ļoti ērts izmantošanā, tas ir darināts no mīksta un kvalitatīva materiāla. Garās austiņas uzjautrinoši kūļājas gar purniņu, kas ļoti uzjautrina mazus bērnus. Jūs varat būt droši, ka šis labvēlīgais pasaku personāžs atstās tikai pozitīvus iespaidus part svētkiem – ne velti taču suni uzskata par cilvēka draugu!

Tāpat, suņa kostīmu var izmantot kā kompānijas simbolu (piemēram, suņu audzētavas vai zooveikala) dažādās prezentācijās vai tematiskās izstādēs. Cilvēks tādā kostīmā var bez problēmām komunicēt ar klientiem un dalīt firmas bukletus. Ir lieliski piemērots privātu svētku organizēšanai – bērnu dzimšanas dienām vai izlaidumiem. Pasākums ar šī interesantā personāža dalību manāmi pārveidos svētkus un uz ilgu laiku paliks atmiņā gan bērniem, gan viņu vecākiem.