Kostīms sastāv no pamatdaļas ozolzīles figūras veidā uz porolona karkasa ar atverēm rokām un kājām, zaļiem cimdiem ar četriem pirkstiem, zaļām biksēm unmīkstām tumši brūnas krāsas čībām. Galveno daļu klaj mīksts samtains audums, kā papildu elements klāt nāk divas lielas mīkstas lapas. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 170-175 cm.

Kostīms ir ideāli piemērots izmantošanai bērnu izrādēs (bērnudārziņos, skolās un teātra pulciņos) vai tematiskajiem bērnu svētkiem, – piemēram, veltītu rudens vai meža tematikai. Varat nešaubīties, ka pasaku izrāde ar tik jauku, labu un uzjautrinošu varoni dāvās bērniem veselu jūru pozitīvu emociju un jautrības!

Turklāt, kostīms var kalpot par kompānijas vai organizācijas simbolu (piemēram, mežrūpniecības vai apkārtējās vides aizsardzības jomā). Lieliski piemērots sabiedrisku pasākumu vai svētku organizēšanai parkos vai rezervātos. Pateicoties ērtajam piegriezumam un noņemamām daļām, kostīmu var izmantot reklāmas mērķiem: piemēram, tajā var dalīt skrejlapas un organizācijas bukletus. Šis apjomīgais kostīms noteikti piesaistīs uzmanību un atstās pozitīvu iespaidu par Jūsu kompāniju.