Po – ir galvenais “Kung-fu Panda” multeņu sēriju varonis. Po ir enerģisks, nedaudz dumjš un neveiksmīgs resnulis, kurš valka parastās bikses ar svītraino sarkandzelteno jostu. Viņam ir apveltīts ar parasto skatu uz dzīvi un dabisko humora izjūtu. Cenšoties sasmīdināt citus, viņš nepārtraukti joko un nebaidās smieties arī pats par sevi. Negaidīti izvēlēts izpildīt seno pareģojumu un iemācīties kung-fu ar Lielisko Piecinieku, Po sāk treniņus meistara Šifu vadībā.

Multenes par Kung-fu Pandu ir piepildīti ar augstu humoru, aizraujošām cīņām ar cīņas mākslas paņēmieniem un augstās kvalitātes vizuāliem efektiem. Visas šīs īpatnības tika ņemtas vērā veidojot kostīmu, kurš sastāv no dažām daļām. Visapjomīgāka auguma lelles daļa ir apaļš ķermenis no melnbaltas kažokādas ar rokām, kājām un nelielu ļipiņu. Aizmugurē uz ķermeņa ir rāvējslēdzējs, uz jostasvietas ir piestiprinātas bikses un svītraina josta. Galvai-maskai ir caurums mutē, caur kuru animators skatās un elpo. Liela uzmanība tika veltīta sejas detaļām: acīm, degunam, smaidam ar zobiem, apaļiem vaigiem – tas viss ir neatņemama tēla daļa. Kostīmu papildina melni cimdi ar nagiem un botas, kuras var vilk uz parastiem apaviem. Kostīms ir paredzēts uz aktiera augumu 180 cm.

Kung Fu Panda auguma lelle lieliski piemērota jautriem bērnu svētkiem (bērnurītiem, izlaidumiem, jaungada eglēm, bērnu izrādēm) – jaunie skatītāji vienkārši dievina šo jauku varoni! Auguma lelles ērtā konstrukcija ļauj rīkot aktīvus pasākumus, vest bērnus pie rokas aplītī un piedalīties kustīgos konkursos. Dotajā kostīmā-talismanā var piedalīties sabiedriskos un korporatīvos pasākumos, izklaidēt bērnus atpūtas kompleksos un parkos, dalīt balonus, fotografēties, un, protams, dāvāt apkārtējiem sniegbaltu smaidu! Jūs varat izmantot mūsu pakalpojumus svētku organizācijas jomā ar šīs jautrās lelles dalību un sarīkot patiesi neaizmirstamu izklaides šovu. Turklāt, šī auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu izstādēs, gadatirgos un sporta sacensības. Tāds pozitīvs personāžs piesaistīs apmeklētāju uzmanību un atstās tikai vislabākus iespaidus par Jūsu zīmolu vai pasākumu.