Sastāv no galvenās ovālveidīgās daļas, biksēm, zābaciņiem un cimdiem. Kostīms ir izpildīts no augstas kvalitātes mākslīgās kažokādas, tās ārējais izskats pilnībā atbilst orģinālam. Mutes zonā iedarināts puscaurspīdīgs materiāls, kas ļauj cilvēkam, kas atrodas iekšā, redzēt apkārtējo vidi. Uz virsējās daļas atrodas firmas Delma logotips.Animatora augums ir neierobežots.

Dotais kostīms tika izgatavots reklāmas kampaņas mērķiem. Tas ir izpildīts no patīkama un nodilumizturīga materiāla, ir ļoti ērts izmantošanā. “Auguma Lelles” piedāvā individuālu auguma leļļu izgatavošanu, kas pilnībā atbildīs visām Jūsu firmas prasībām.

Ekskluzīvie pēc pasūtījuma šūdinātie kostīmi ļauj kompānijām organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tie palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi celt zīmola atpazīstamību. Tā ir lieliska iespēja palielināt apmeklētāju skaitu, pacelt viņu garastāvokli un atstāt vislabāko iespaidu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes auguma lelles. Mūsu kostīmi-talismani pilnībā atbilst oriģināliem kompāniju personāžiem.