Kostīms sastāv no apjomīga pilnpiegriezuma kažokādas kombinezona, cimdiem ar pūkainiem nagiem, melniem kažokādas zābaciņiem un noņemamas ruksīsa galvas ar apjomīgām austiņām un šņukuru. Uz muguras atrodas rāvējslēdzējs. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts 170cm aktiera augumam .

Nevieni svētki nezitiks bez resgaļa-ruksīša, kas pastāvīgi blēņojas, ļoti uzjautrinot bērnus! Šis kostīms būs izcili piemērots iestudējumiem stilā “Arlabunakt, mazuļi” ar Ruksīti galvenajā lomā . Bet pasūtot 3 tādus kostīmus ar dažādiem aksesuāriem, var izspelēt pasaku “Trīs sivēntiņi”. Nif-nifs, Nuf-nufs un Naf-nafs, ka sir labi zināma visiem bērniem !

Pasaku personāžs kļūs par jaungada svētku un bērnurītu zvaigzni. Ainiņas ar ruksīša dalību parasti ir ļoti pamācošas un uz ilgu laiku paliek bērnu atmiņā. Kostīmu ir ļoti ērti izmantot kustīgos konkursos un vedot mazos skatītājus pie rokas aplītī.

Tāds kostīms var kalpot par sociālas kustības simbolu, piemēram, pret apkārtējās vides piesārņojumu vai arī to var izmantot lauksaimniecības kompānijas sabiedriskos pasākumos vai prezentācijās.   Cilvēks Ruksīša kostīmā var vadīt bērnu svētkus, izklaidēt mazuļus rotaļu laukumosun vienkārši rotāt ar savu klātbūtni jebkuru pasākumu.Jūs varat būt droši par to, ka šis pasaku personāžs izpelnīsies lielu popularitāti bērnu starpā!