Zirga kostīms sastāv no bēša kombinezona (aizdare “rāvējslēdzējs” atrodas uz muguras) ar pūkainu asti, naga veida čībām, cimdiem ar pakaviem un noņemamas zirga galvas ar rudām krēpēm. Kostīmu papildina iemaukti. Kombinezons ir darināts no mākslīgās kažokādas. Aktiera seja ir atvērta. Kostīms paredzēts aktiera augumam – 170cm.

Šis pasaku varonis, pateicoties materiālam, no kura darināts kostīmsa, rada lielas plīša rotaļlietas iespaidu, ar kuru noteikti vēlēsies parotaļāties bērni! To var izmantot bērnu dārzu rītos, skolas izrādēs un Jaungada priekšnesumos. Ērtais kostīms ļauj brīvi pārvietoties pa skatuvi, kontaktēt ar bērniem un veikt aktīvas ķermeņa kustības. Bet pēc svētkiem ar pasaku personāžu var sarīkot oriģinālu fotosesiju!

Turklāt kostīms var pildīt sporta komandas vai jāšanas skolas simbola- talismana lomu – to var izmantot prezentācijās, lauksaimniecības izstādēs un pat zirgu sacīkstēs. Šis varonis precīzi nodrošinās paaugstinātu uzmanību pasākumam, atstās pozitīvu iespaidu un paaugstinās brenda atpazīstamību.