Starptautiskās sacensības vieglatlētikā “Rīgas Kausi” rīko Rīgas dome un Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību. „Rīgas kausu” ietvaros plānotās sacensības gan pieaugušiem, gan bērniem! Nesen britu šķirnes pelēks kaķis kļuva par pasākuma talismanu.

Kaķa auguma lelle tika uzšūta piedalīšanai ikgadējam sacensības saskaņā ar iesniegtām skicēm. Kostīms sastāv no pelēka mākslīgas kažokādas kombinezona, pelēkiem cimdiem, mīkstām čībām un noņemamas kaķa galvas. Galvas mutes zonā atrodas neliela atvere sejai. Kostīma mugurpusē ir aizdare “rāvējslēdzējs”. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 180cm.

Jautra auguma lelle ir lieliski piemērota jautriem svētkiem un sporta pasākumiem! Auguma lelles ērtā konstrukcija ļauj rīkot aktīvus pasākumus, vest bērnus pie rokas aplītī un piedalīties kustīgos konkursos. Dotajā kostīmā-talismanā var piedalīties sabiedriskos un korporatīvos pasākumos, izklaidēt bērnus atpūtas kompleksos un parkos, dalīt balonus, fotografēties, un, protams, dāvāt apkārtējiem sniegbaltu smaidu! Turklāt, šī auguma lelle var kalpot par kompānijas simbolu izstādēs, gadatirgos un sporta sacensības. Tāds pozitīvs personāžs piesaistīs apmeklētāju uzmanību un atstās tikai vislabākus iespaidus par Jūsu zīmolu vai pasākumu.