RIX – Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākā lidosta Baltijas valstīs. Lidosta vienmēr aug un attīstās. 2016. gada beigās lidostā tika atklāts jaunais Ziemeļu termināls, kā arī parādījās lidosta talismans – pilots, bet «Auguma Lelles» uzņēmums izveidoja foršu kostīmu, pamatojoties uz klienta sniegto attēliem.

Šī koša personāža kostīms sastāv no lielas galvas, cimdiem, pilota formastērpi (jaka, krekls ar kaklasaite, bikses), un botas, kurus var vilkt uz parastiem apaviem. Uz lelles galva ir zila cepure ar RIX logo. Ļoti liela uzmanība tika veltīta sejas izteiksmei, kam pateicoties auguma lelli sanāca priecīga un mīļa. Kostīma veidošanai tika izmantoti koši un augstvērtīgi sintētiskie materiāli. Maskas mutē atrodas atvere, caur kuru animators var elpot un vērot publiku. Kostīms ir paredzēts aktiera augumu 175-180 cm.

Ekskluzīvie pēc pasūtījuma šūdinātie kostīmi ļauj kompānijām organizēt efektīgas un iegaumējamas reklāmas kampaņas, prezentācijas un akcijas. Tie palīdz izcelties sabiedriskos pasākumos un, tādējādi celt zīmola atpazīstamību. Tā ir lieliska iespēja palielināt apmeklētāju skaitu, pacelt viņu garastāvokli un atstāt vislabāko iespaidu. Personīgā auguma lelle – tā ir panākumu un oriģinālas pieejas zīme sava zīmola pasniegšanā. “Auguma Lelles” ražo tikai visaugstākās kvalitātes auguma lelles. Mūsu kostīmi-talismani pilnībā atbilst oriģināliem kompāniju personāžiem.