Kostīms sastāv no sarkana kažokādu apmetņa ar piedurknēm – spārniem, zilas astes, galvas ar lielu dzeltenu knābi, sarkanām kažokādas bridža biksēm, gaiši dzelteniem legingiem un dzeltenām čībām putna kāju veidā. Kostīms ir darināts no mākslīgās kažokādas.Aktiera seja ir atvērta. Kostīms ir paredzēts aktiera augumam 165-175 cm.

Ļoti spilgts un krāsains kostīms bērnu svētku, pasākumu un izrāžu organizēšanai bērnudārzos vai skolās. Pateicoties apjomīgajiem spārniem, kostīms rada ļoti efektīgu iespaidu. Tasi būs lieliski piemērots skatuves iestudējumam no multfilmas “Aladins”, jo kostīms ir slavenā papagaiļa Jago prototips. Atvere sejai ļaus netraucēti komunicēt ar mazajiem skatītājiem un iesaistīt viņus izrādē, bet brīvais piegriezums ir ļoti ērts un sniedz aktīvu ķermeņa kustību veikšanas iespēju – deju, dalības kustīgos konkursos un tā tālāk.

Turklāt, kostīmu var izmantot kā kompānijas simbolu pasākumos un prezentācijās (piemēram, zooveikala vai putnu audzētavas). Kostīms būs piemērots sabiedrisku pasākumu rīkošanai pilsētas parkos un kultūras namos. Lieliska izvēle privātu bērnu svētku organizācijai!